Koťátka plánujeme v červenci 2022.

Bude to první vrh naší Suri.

PŘIJÍMÁME PŘEDBĚŽNÉ REZERVACE!

V případě zájmu o koťátko z naší CHS nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu chscrystalsolid@gmail.com, předtím, než nás oslovíte, nezapomeňte věnovat pozornost všem informacím zveřejněným na našich stránkách (najdete zde většinu odpovědí na své otázky).

NÁŠ CHOV

Věnujte pozornost informacím na této stránce, pokud se rozhodnete pořídit si koťátko z naší chovatelské stanice.

NAŠE KOŤATA

Připravujeme…

CO OČEKÁVÁME OD VÁS

  • Důkladné rozhodnutí
  • Zvážení časových, finančních a fyzických možnosti
  • Láskyplný domov a odpovídající péči
  • V případě jakýchkoliv změn se kotěte nezbavíte, ale kontaktujete především nás a poté mu zajistíte nový odpovídající domov

Budeme neskutečně rádi, pokud nás budete informovat o dalším životě kotěte, posílat fotky a zprávy o tom, jak se koťátku vede. Dovedeme tak pak poskytnout i ostatním milovníkům bengálek či zájemcům o naše příští vrhy sledovat vývoj naších odchovů.

ZÁJEMCE

Pokud jste si pečlivě prostudovali všechny informace na naších stránkách, ještě jednou si promysleli, jestli kočku opravdu chcete, souhlasíte s našimi požadavky a jste rozhodnutí pro pořízení koťátka, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím emailu.

Jako každé poctivé chovatelské stanici i nám záleží, co naše odchovy v budoucnosti čeká. Pro naše koťata se snažíme najít a vybrat ty nejlepší majitele.

Po obdržení vaší zprávy budeme se informace v ní snažit co nejdříve posoudit a v případě naplnění naších představ a očekávání, budete v co nejkratší možné době informováni o zařazení do čekací listiny naší CHS.